ALV & Najaarscongres | docentencollectieven | CAO KE zorgverzekeringen 2019 |
![]() |
||
Terugblik ALV en najaarscongres | ||
Op donderdag 6 december 2018 vond de Algemene Ledenvergadering (ALV) van Cultuurconnectie plaats in Zaalverhuur 7 te Utrecht, gevolgd door het gezamenlijke ledencongres van Cultuurconnectie en de Vereniging van Openbare Bibliotheken met als speciale gasten Mr. Sjef de Laat, Ruud Janssen, Astrid Vrolijk-de Mooij, Dr. Aart Bontekoning en Ingmar Heytze.
|
|
![]() |
||
Voordelige zorgverzekeringen via Cultuurconnectie | ||
31 December, het einde van het jaar komt weer in zicht en dan is het weer zover: mensen gaan weer nadenken over hun zorgverzekering. Zo ook de medewerkers, zzp’ers en vrijwilligers van de Cultuurconnectie-leden. Cultuurconnectie heeft met twee verzekeraars collectieve afspraken gemaakt met extra ruime voordelen voor deze groep: VGZ en Zilveren Kruis Achmea. Daarnaast heeft Cultuurconnectie samen met VGZ een gratis Persoonlijke Gezondheidscheck opgezet. Deze gratis check is beschikbaar exclusief voor alle medewerkers, zzp’ers en vrijwilligers van Cultuurconnectie-leden, verzekerd of niet verzekerd bij VGZ! Leden zijn hierover geïnformeerd en kunnen deze informatie nog raadplegen op het besloten Ledennet.
|
|
![]() |
||
&Award 2018 | ||
Kunsthal Rotterdam heeft op 10 december jongstleden de &Award 2018 gewonnen voor het project All you can Art. De &Award is een prijs voor een organisatie die met succes stappen heeft gezet om de culturele en creatieve sector inclusiever te maken. Aan de &Award is een geldprijs van 25.000 euro verbonden.
|
|
Personalia |
|
|