Twee keer per jaar organiseert Cultuurconnectie voor haar leden een congres. Deze congressen bestaan uit een Algemene Ledenvergadering en een inhoudelijk gedeelte. De bijeenkomsten worden georganiseerd voor besluitvorming, inspiratie, motivatie en om elkaar (beter) te leren kennen.
Tweedaags voorjaarscongres
Ieder voorjaar organiseert Cultuurconnectie het tweedaagse voorjaarscongres met op de eerste dag de Algemene Ledenvergadering, een borrel en een diner. De tweede dag volgt een actueel thema, waarbij sprekers worden uitgenodigd om hier dieper op in te gaan. Ieder voorjaarscongres heeft zijn eigen specifieke thema en is niet alleen voor leden toegankelijk, maar ook (tegen betaling) voor overige geïnteresseerden.
Eendaags najaarscongres
Op het eendaagse congres in het najaar wordt de Algemene Ledenvergadering gecombineerd met een inhoudelijk programma rondom een actueel thema.
Aankomende ledenvergaderingen en congressen
- Najaarscongres 19 november 2020 live vanuit Rotterdam Ahoy via Zoom.
Recente congressen
- ALV via livestream, 23 april 2020
- ALV en Najaarscongres, 21 november 2019 in Gouda (De Garenspinnerij)
- Voorjaarscongres 5 en 6 juni 2019, Veghel (CHV Noordkade)
N.B. voor leden van Cultuurconnectie is een het volledige overzicht van voorgaande congressen te raadplegen via het besloten Ledennet.